Teminiai tortaiŠis tortas su balandžiais darytas vienos jaunos, gražios poros įkurtuvėms į naują namą, ir kartu – jų gimimo dienoms pažymėti. Du balandėliai, įsikuriantys į naują namelį, atspindi ir abu jubiliatus, ir įkurtuvių faktą.

Spalvas bei gėlytes tortui stengiausi parinkti kiek įmanoma atsižvelgdama į tai, kas prie širdies užsakovams.


„Lagaminai"Tortas keptas šeimos išvykimo iš Lietuvos proga.
Šis tortas - dėžutė buvo skirtas jubiliejui pažymėti. Saldainiai ir pats tortas yra šokolado - migdolų - abrikosų derinys.
Tortukas šokių kolektyvui.
„Mergina"

Tortukas buvo skirtas mano artimos draugės gimtadieniui pažymėti.
Lagaminas atsidaro ir užsidaro.

Tortas „Milijonas dolerių“ su valgomomis pinigų kupiūromis.
Tortas „Pinigų maišas"
Šis tortas – knyga buvo pagamintas mūsų sūnaus krikštamotei. Prieš metus buvome jai padovanoję moliūgą, ir, savaime suprantama, tikėjomės, kad ji padarys kažką panašaus, ką su moliūgu ir dviem pelėm nuveikė Pelenės krikštamotė – geroji fėja, ruošdama Pelenę į puotą.

Deja, dideliam mūsų nusivylimui, moliūgas autotransporto priemone netapo. Laukėme visus metus, ir tik tada supratome: galbūt krikšto mamai trūksta ne geros valios, bet įgūdžių?.. Tad padovanojome jai šią Hario Poterio rašytą knygą: „Pradedančiosios krikštamotės įvadas į magijos mokslą“.

...Kita vertus, esame realistai. Autorius, įteikdamas mums šią knygą, įspėjo, kad magijos mokslas toks sudėtingas ir sunkiai įkandamas, kad dauguma besimokančiųjų pasijunta bejėgiai ir neišpasakytai nusivilia. Iš nevilties net knygą suvalgo...
Tortas „Gėlių krepšelis"Šlapias aguoninis tortas su karamelės pertepimais, puoštas pinavijomis, chrizantemomis ir kt. gėlėmis.

Pats krepšelis nupintas bezė mase. "Bezė", beja, prancūziškai reiškia "pabučiavimas"... tokio romantiško vardo šis morengiukas nusipelnė dėl savo lengvumo ir švelnumo.
Tortas „Skraidanti karvutė"
Kalėdiniai tortai